Reklamace a vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  Neodpovídá zakoupené zboží z nějakého důvodu vašim představám? Nevyhovující produkty můžete do 14 dnů od převzetí balíčku klidně vrátit, a to bez udání důvodu.

  Zboží je potřeba vrátit nepoškozené a v originálním obalu, pořádně je zabalit (stejným způsobem, jakým bylo zabaleno při přepravě z našeho skladu k vám) na vlastní náklady poslat na naši adresu: LAA Home Market & Vintage, Slezská 12, Praha 120 00

   Do balíčku nezapomeňte přiložit vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy, který si můžete stáhnout a vytisknout kliknutím na tlačítko níže.

  STÁHNOUT FORMULÁŘ >>


  Jakmile zboží dorazí na náš sklad, budeme vás informovat o dalším postupu. Zpravidla však vracíme peníze za zboží do 14 dní od doručení balíčku k nám na sklad, a to na číslo účtu uvedené v přiloženém formuláři.

  REKLAMACE

  I když všechno zboží před zabalením balíčku pečlivě kontrolujeme, abychom Vám je doručili v té nejlepší kvalitě, může se stát, že některou vadu při kontrole přehlédneme. Pokud po rozbalení najdete na zboží jakékoliv známky poškození, ihned nás prosím kontaktujte na e-mail: info@laamarket.com

  Do e-mailu nám prosím popište zjištěnou závadu a přiložte fotografie s poškozením. Co nejdříve Vás budeme informovat o dalším postupu.

  Reklamační list můžete stáhnout zde: STÁHNOUT REKLAMAČNÍ LIST >>

  Reklamované zboží zasílejte na naši kontaktní adresu: LAA Home Market & Vintage, Slezská 12, Praha 120 00 společně s vyplněným reklamačním listem s přesným popisem vady zboží a kontaktem na Vás. Reklamace se vztahuje na vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím. Reklamace se nevztahuje na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.Reklamace bude vyřízena nejpozději do 14 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace.

  DŮLEŽITÉ!

  Veškeré produkty z kategorie "vintage bazar" jsou nevratné a nevyměnitelné.

  Pozorně si prohlédněte fotografie a přečtěte si popis, abyste si byli vědomi všech detailů zboží.